Am revenit la Therme. După patru luni…
Am fost, din nou, ieri dimineaţă, la Therme. O zi obisnuita de miercuri. La ora 9.45, eram deja în faţa uşii pregătită să iau la rând toate piscinele şi piscinuţele, plus saunele toate! – Câte persoane sunt înăuntru?, întreb, la casă, cu urmă de speranță în glas. – Numai 30!, îmi spune fata şi îmi […]
