are cineva un "pipălmetru"?
ziua bună se cunoaşte după audienţă. totul se rezumă la rating – salariul, publicitatea, zâmbetul şefilor, concurenţa… asta pentru că, noi astia care semnam condica la televiziune, ne ghidam dupa audiente. dimineaţa, deschidem graficul ala nenorocit si citim. nu zicem niciodata că e mare sau mic ratingul nostru. analizam în comparatie cu ăialalţi. in cazul […]
