Este multiplă campioană olimpică, mondială si europeană. Este o gimnastă de aur! Sandra Izbașa ne povestește „La cină” cele mai importante clipe din carieră, când imnul României s-a cântat la competiții internaționale pentru performanțele ei, dar vorbește și despre începuturile ei în sala de gimnastică, momentul când a plecat de acasă la numai 12 ani, […]